Wybierz Markę, Model i Kategorię:

Wyczyść

Elementy Karoserii Daf Lf55

Jeśli szukasz tanie elementy karoserii DAF LF55, będziesz bardzo zadowolony z naszej oferty. U nas znajdziesz stopień kabiny DAF lf, mocowanie lampy DAF i obudowa lampy przeciwmgłowe DAF do Twojego tira. Zamów nasze produkty i spraw by Twój pojazd znowu wyglądał jak nowy.

Wszystkie nasze części zamienne pochodzą od producentów, dostarczających swoje produkty również na pierwszy montaż, certyfikowane najwyższą jakością europejskich standardów ISO i E-Mark Nasi wykwalifikowani inżynierowie gwarantują, że produkty marki Airsprings spełniają standardy w branży jakości. Wszystkie produkty z naszej oferty są wysokiej jakości i sprawdzonej niezawodności.

Oferta usług dostawy SortisDirect na wszystkie produkty do ponad 130 krajów na całym świecie. Możliwość dostawy ekspresowej do każdego miejsca w Polsce. Nasz przewidywany czas dostawy na terenie całego kraju to 48 godzin, ale oferujemy również dostawę następnego dnia na wszystkie zamówienia złożone do godziny 13-tej. Dostarczamy również do pozostałych krajów Europy w ciągu 5-10 dni roboczych, z możliwością wysyłki ekspresowej za odpowiednia dopłatą. Zapewniamy dogodną politykę zwrotów dla naszych klientów - do 14 dni od otrzymania przesyłki bez konieczności podania przyczyny zwrotu. Jedynym warunkiem jest zwrot części nieuszkodzonej i nieużywanej w jej oryginalnym opakowaniu otrzymanym podczas wysyłki. Koszty zwrotów pokrywa kupujący.

Jeżeli zakupiony produkt ma wadę fabryczną podlega zwrotowi gwarancyjnemu. Każdy produkt w naszej ofercie objęty jest roczną gwarancją, z możliwością przedłużenia do trzech lat. Zwroty Gwarancyjne pokrywa sprzedający. Wszystkie zamówienia realizujemy tego samego dnia, warunkiem jest dostępności produktu. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży pod numerem 29 753 16 16. Nasz adres: Granning Polska Sp. z o.o. (SortisDirect), ul. Pułtuska 112A, 07-200 Wyszków, woj. mazowieckie, Polska. Nasz adres e-mail: biuro@sortisdirect.com.