Wybierz Markę, Model i Kategorię:

Wyczyść

Elementy Karoserii Daf Xf E6

Potrzebujesz tanie elementy karoserii DAF XF E6 w najlepszej jakości. My je mamy. Znajdź zderzak przedni DAF xf, narożnik kabiny DAF i stopień kabiny DAF do Twojego tira. Spraw by Twój pojazd znowu wyglądał jak nowy kupując nasze części.

Produkty marki Airsprings spełniają najostrzejsze gwarancje jakości na rynku, pochodzą od producentów najwyższej jakości dostarczających części zamienne na pierwszy montaż, przestrzegających przepisów e-Marks oraz świadectw jakości ISO. Nasz zespół inżynierów dodatkowo zapewnia, że wszystkie dostarczane przez nas części spełniają standardy jakości w branży. Możesz być pewien, że wszystkie nasze części są niezawodne i są najwyższej jakości.

Oferta usług dostawy SortisDirect na wszystkie produkty do ponad 130 krajów na całym świecie. Możliwość dostawy ekspresowej do każdego miejsca w Polsce. Nasz przewidywany czas dostawy na terenie całego kraju to 48 godzin, ale oferujemy również dostawę następnego dnia na wszystkie zamówienia złożone do godziny 13-tej. Dostawa również do pozostałych krajów Europy w ciągu 5-10 dni roboczych, oferujemy również wysyłkę ekspresową. Zapewniamy dogodną politykę zwrotów dla naszych klientów - do 14 dni od otrzymania przesyłki bez konieczności podania przyczyny zwrotu. Jedynym warunkiem jest zwrot części nieuszkodzonej i nieużywanej w jej oryginalnym opakowaniu otrzymanym podczas wysyłki. Koszty zwrotów pokrywa kupujący.

Na każdy produkt dajemy roczną gwarancję, z możliwością przedłużenia do trzech lat. Zwroty Gwarancyjne pokrywa sprzedający. Wszystkie zamówienia realizujemy tego samego dnia, warunkiem jest dostępności produktu. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży pod numerem 29 753 16 16. Nasz adres: Granning Polska Sp. z o.o. (SortisDirect), ul. Pułtuska 112A, 07-200 Wyszków, woj. mazowieckie, Polska. Nasz adres e-mail: biuro@sortisdirect.com.