Wybierz Markę, Model i Kategorię:

Wyczyść

Elementy Karoserii Daf Xf105

Oferujemy tanie elementy karoserii DAF XF105 w takiej samej jakości jak części oryginalne w Polsce. U nas znajdziesz nadkole DAF xf, zderzak przód DAF i obudowa lampy halogenowej DAF do Twojego tira. Zamów nasze produkty i spraw by Twój pojazd znowu wyglądał jak nowy.

Produkty marki Airsprings spełniają najostrzejsze gwarancje jakości na rynku, pochodzą od producentów najwyższej jakości dostarczających części zamienne na pierwszy montaż, przestrzegających przepisów e-Marks oraz świadectw jakości ISO. Nasz zespół inżynierów dodatkowo zapewnia, że wszystkie dostarczane przez nas części spełniają standardy jakości w branży. Możesz być pewien, że wszystkie nasze części są niezawodne i są najwyższej jakości.

SortisDirect Polska oferuje dostawę na wszystkie produkty do ponad 130 krajów na całym świecie. Zapewniamy czas dostawy na wszystkie produkty w ciągu 48 godzin, ale oferujemy również dostawę następnego dnia na terenie całej Polski. Dostawa do pozostałych krajów Europy to 5-10 dni roboczych. Kupując z nami nic nie ryzykujesz! Zapewniamy 14 dniowy okres na zwrot części bez podawania przyczyny zwrotu. Jedynym warunkiem jest zwrot części nieuszkodzonej, bez oznak użytkowania i w jej oryginalnym opakowaniu otrzymanym podczas wysyłki. Koszt zwrotów pokrywa kupujący.

Każdy nasz produkt objęty jest roczną gwarancję, z możliwością przedłużenia do trzech lat. Wszystkie zamówienia realizujemy tego samego dnia, warunkiem jest dostępności produktu. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży pod numerem 29 753 16 16. Nasz adres: Granning Polska Sp. z o.o. (SortisDirect), ul. Pułtuska 112A, 07-200 Wyszków, woj. mazowieckie, Polska. Nasz adres e-mail: biuro@sortisdirect.com.