Wybierz Markę, Model i Kategorię:

Wyczyść

Elementy Karoserii Scania G (09-13)

Oferujemy tanie elementy karoserii Scania G (09-13) w takiej samej jakości jak części oryginalne w Polsce. Znajdź nadkole Scania, Scania panel i Scania zderzak do Twojego tira. Zamów nasze produkty i spraw by Twój pojazd znowu wyglądał jak nowy.

Produkty marki Airsprings spełniają najostrzejsze gwarancje jakości na rynku, pochodzą od producentów najwyższej jakości dostarczających części zamienne na pierwszy montaż, przestrzegających przepisów e-Marks oraz świadectw jakości ISO. Nasz zespół inżynierów dodatkowo zapewnia, że wszystkie dostarczane przez nas części spełniają standardy jakości w branży. Nasi klienci mogą być pewni, że nasze części zamienne do samochodów ciężarowych są na najwyższym możliwym poziomie.

SortisDirect dostarcza wszystkie części zamienne do ponad 130 krajów na całym świecie. Zapewniamy czas dostawy na wszystkie produkty w ciągu 48 godzin, ale oferujemy również dostawę następnego dnia na terenie całej Polski. Dostawa również do pozostałych krajów Europy w ciągu 5-10 dni roboczych, oferujemy również wysyłkę ekspresową. Kupując z nami nic nie ryzykujesz! Zapewniamy 14 dniowy okres na zwrot części bez podawania przyczyny zwrotu. Jedynym warunkiem jest zwrot części nieuszkodzonej, bez oznak użytkowania i w jej oryginalnym opakowaniu otrzymanym podczas wysyłki. Koszt zwrotów pokrywa kupujący.

Każdy nasz produkt objęty jest roczną gwarancję, z możliwością przedłużenia do trzech lat. Wszystkie zamówienia realizujemy tego samego dnia, warunkiem jest dostępności produktu. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży pod numerem 29 753 16 16. Nasz adres: Granning Polska Sp. z o.o. (SortisDirect), ul. Pułtuska 112A, 07-200 Wyszków, woj. mazowieckie, Polska. Nasz adres e-mail: biuro@sortisdirect.com.