Wybierz Markę, Model i Kategorię:

Wyczyść

Elementy Karoserii Volvo Fh (08-12)

135,06 
Chwilowo Niedostępne
48,22 
Chwilowo Niedostępne
65,61 
Chwilowo Niedostępne

Oferujemy tanie elementy karoserii Volvo FH (08-12) w takiej samej jakości jak części oryginalne w Polsce. Znajdź błotnik Volvo, stopień kabiny Volvo FH i błotnik Volvo tył do Twojego tira. Zamów nasze produkty i spraw by Twój pojazd znowu wyglądał jak nowy.

Nasze produkty dostarczane są od najwyższej klasy producentów gwarantujących pewność, że spełniają one najwyższe normy standardu na rynku, ściśle przestrzegając certyfikatów E-Marks i świadectw jakości. Nasz zespół inżynierów dodatkowo zapewnia, że wszystkie dostarczane przez nas części spełniają standardy jakości w branży. Nasi klienci mogą być pewni, że nasze części zamienne do samochodów ciężarowych są na najwyższym możliwym poziomie.

SortisDirect dostarcza wszystkie części zamienne do ponad 130 krajów na całym świecie. Gwarantujemy dostawę w ciągu 48 godzin, ale oferujemy również możliwości dostawy na następny dzień do każdego miejsca w Polsce. Dostawa do pozostałych krajów Europy to 5-10 dni roboczych. Zapewniamy dogodną politykę zwrotów dla naszych klientów - do 14 dni od otrzymania przesyłki bez konieczności podania przyczyny zwrotu. Jedynym warunkiem jest zwrot części nieuszkodzonej i nieużywanej w jej oryginalnym opakowaniu otrzymanym podczas wysyłki. Koszty zwrotów pokrywa kupujący.

Każdy nasz produkt objęty jest roczną gwarancję, z możliwością przedłużenia do trzech lat. Wszystkie zamówienia są realizowane tego samego dnia, pod warunkiem dostępności produktu i zgodności jego ceny i kosztów wysyłki. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży pod numerem 29 753 16 16. Nasz adres: Granning Polska Sp. z o.o. (SortisDirect), ul. Pułtuska 112A, 07-200 Wyszków, woj. mazowieckie, Polska. Nasz adres e-mail: biuro@sortisdirect.com.