Wybierz Markę, Model i Kategorię:

Wyczyść

Elementy Karoserii Volvo Fm (02-08)

Oferujemy tanie elementy karoserii Volvo FM (02-08) w takiej samej jakości jak części oryginalne w Polsce. U nas znajdziesz mocowanie lampy Volvo FM, błotnik Volvo FM tył i mocowanie reflektora Volvo FM do Twojego tira. Chcemy, aby Twoja ciężarówka znowu wyglądała jak nowa.

Produkty marki Airsprings spełniają najostrzejsze gwarancje jakości na rynku, pochodzą od producentów najwyższej jakości dostarczających części zamienne na pierwszy montaż, przestrzegających przepisów e-Marks oraz świadectw jakości ISO. Nasz zespół inżynierów certyfikuje jakość części SortisDirect, iż spełniają one wszelkie wymagania w zakresie standardów w branży. Wszystkie produkty z naszej oferty są wysokiej jakości i sprawdzonej niezawodności.

Oferta usług dostawy SortisDirect na wszystkie produkty do ponad 130 krajów na całym świecie. Możliwość dostawy ekspresowej do każdego miejsca w Polsce. Zapewniamy czas dostawy na wszystkie produkty w ciągu 48 godzin, ale oferujemy również dostawę następnego dnia na terenie całej Polski. Dostarczamy również do pozostałych krajów Europy w ciągu 5-10 dni roboczych, z możliwością wysyłki ekspresowej za odpowiednia dopłatą. Zapewniamy dogodną politykę zwrotów dla naszych klientów - do 14 dni od otrzymania przesyłki bez konieczności podania przyczyny zwrotu. Jedynym warunkiem jest zwrot części nieuszkodzonej i nieużywanej w jej oryginalnym opakowaniu otrzymanym podczas wysyłki. Koszty zwrotów pokrywa kupujący.

Na każdy produkt dajemy roczną gwarancję, z możliwością przedłużenia do trzech lat. Zwroty Gwarancyjne pokrywa sprzedający. Wszystkie zamówienia są realizowane tego samego dnia, pod warunkiem dostępności produktu i zgodności jego ceny i kosztów wysyłki. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży pod numerem 29 753 16 16. Nasz adres: Granning Polska Sp. z o.o. (SortisDirect), ul. Pułtuska 112A, 07-200 Wyszków, woj. mazowieckie, Polska. Nasz adres e-mail: biuro@sortisdirect.com.