Wybierz Markę, Model i Kategorię:

Wyczyść

Elementy Karoserii Volvo

Jeśli szukasz tanie elementy karoserii Volvo, będziesz bardzo zadowolony z naszej oferty. U nas znajdziesz atrapa Volvo FM, osłona Volvo FH i błotnik tylny Volvo do Twojego tira. Zamów nasze produkty i spraw by Twój pojazd znowu wyglądał jak nowy.

Nasze produkty dostarczane są od najwyższej klasy producentów gwarantujących pewność, że spełniają one najwyższe normy standardu na rynku, ściśle przestrzegając certyfikatów E-Marks i świadectw jakości. Nasz zespół inżynierów certyfikuje jakość części SortisDirect, iż spełniają one wszelkie wymagania w zakresie standardów w branży. Wszystkie produkty z naszej oferty są wysokiej jakości i sprawdzonej niezawodności.

Oferta usług dostawy SortisDirect na wszystkie produkty do ponad 130 krajów na całym świecie. Możliwość dostawy ekspresowej do każdego miejsca w Polsce. Nasz przewidywany czas dostawy na terenie całego kraju to 48 godzin, ale oferujemy również dostawę następnego dnia na wszystkie zamówienia złożone do godziny 13-tej. Dostarczamy również do pozostałych krajów Europy w ciągu 5-10 dni roboczych, z możliwością wysyłki ekspresowej za odpowiednia dopłatą. Naszym klientom gwarantujemy dogodną politykę zwrotów do 14 dni od otrzymania przesyłki, bez podania przyczyny zwrotu. Zwracana część musi być jednak nieuszkodzona, nieużywana i w jej oryginalnym opakowaniu otrzymanym podczas wysyłki. Koszt zwrotów pokrywa kupujący.

Każdy nasz produkt objęty jest roczną gwarancję, z możliwością przedłużenia do trzech lat. Realizujemy wszystkie zamówienia tego samego dnia, pod warunkiem dostępności produktu i zgodności kosztów wysyłki. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży pod numerem 29 753 16 16. Nasz adres: Granning Polska Sp. z o.o. (SortisDirect), ul. Pułtuska 112A, 07-200 Wyszków, woj. mazowieckie, Polska. Nasz adres e-mail: biuro@sortisdirect.com.